Od ponad 10 lat pracuję zawodowo w sektorze kultury. W latach 2015-2021 pracowałem jako dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. W 2020 roku rozpocząłem pracę jako animator w programie Dom Kultury+. Wiosną i latem 2021 wspierałem Grajewskie Centrum Kultury jako kierownik Działu Programowego. Aktualnie pracuję w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie. Koordynowałem również Lato w Teatrze 2021 w Stowarzyszeniu Teatr Okno, z którym aktualnie współpracuję przy projektach teatralnych. Kultura jest dla mnie nie tylko pracą, ale także sposobem na życie. Mam ten komfort, że zawodowo zajmuję się tym co lubię. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem uczestnicząc w dziesiątkach szkoleń, spotkań i wizyt studyjnych w najlepszych ośrodkach kultury w Polsce. Często się nią dzielę z innymi animatorami oraz menadżerami kultury. Jestem absolwentem XVI Edycji Szkoły Liderów PAFW oraz Programu Wschód Liderów „Trenerzy Przywództwa”. Staram się nieustannie podnosić swoje kompetencje.

Na moim blogu znajdziecie informacje o przedsięwzięciach, które tworzę, a także tych, w których według mnie warto wziąć udział. Będę się też dzielił przemyśleniami na temat animacji kultury, zjawisk z nią związanych oraz stanem i pozycją ośrodków kultury w Polsce i ich pracowników. Zapraszam serdecznie do śledzenia strony i współpracy. Razem możemy więcej.

Aktualnie zajmuję się:

„Dom Kultury Plus” – Centrum Aktywności Lokalnej CAL/Narodowe Centrum Kultury

„Supraska Sobótka” – Fundacja Teatr Latarnia

Matecznik” – Stowarzyszenie Teatr Okno

Re-Animuj” – Stowarzyszenie LaBiB

„Sezon artystyczny 2022 i nowa premiera w najmniejszym w Polsce teatrze – Teatrze Łątek Supraśl” – Stowarzyszenie Teatr Okno

„Specjalista ds. działań kulturalnych” Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie (etat)

Towarzystwo Przyjaciół Choroszczy – działania stałe

Horyzonty Choroszczy – portal społeczno-kulturalny mieszkańców miasta i gminy Choroszcz